logo

guziki1
guziki2
guziki3
guziki4
guziki5

Szanowni Państwo,

W regionie Dolnego Śląska jesteśmy jedna z największych specjalistycznych hurtowni pasów napędowych, węży i płyt gumowych. W swojej ofercie posiadamy pasy klinowe Stomil-u Sanok, pasy zębate, płaskie, wariatorowe(do przekładni bezstopniowych) oraz inne, produkowane przez firmy OPTIBELT i MAGADYNE. Stawiamy do Państwa dyspozycji magazyn z ponad tysiącem ich pozycji.
W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment węży i płyt gumowych naszych krajowych producentów, a także specjalistyczne węże i przewody wykonane w wersji tłocznej i ssawnej z gumy, tworzyw sztucznych, stali, itp. pochodzące z importu. Zakres dostępnych średnic węży w magazynie - do 180, grubości - do 50 mm. Uzupełnienie powyższego zestawienia stanowią wszelkiego typu opaski zaciskowe NORMA, złącza, obejmy, szybkozłacza zatrzaskowe Camlock itp. dostępne również w naszym magazynie.
Ponadto oferujemy szeroka gamę materiałów uszczelarskich i uszczelniajacych, takich jak płyty i szczeliwa bezazbestowe GAMBIT i KLINGER, uszczelnienia INCO, LOCTITE, filc techniczny i uszczelkowy; także wszelkiego typu opony do wózków widłowych i akumulatorowych.